Технології

Названий найпопулярніший бренд смартфонів. Це не Apple

Смартфон

Компанія Strategy Analytics опублікувала звіт, присвячений поставкам смартфонів за підсумками першого кварталу 2021-го. Як виявилося, пандемія не стала перешкодою для виробників мобільних пристроїв-порівняно з минулим роком продажі тільки виросли, при цьому в топ – 5 брендів відбулися помітні зміни.

Продажі смартфонів

Згідно з джерелом, за перші три місяці поточного року по всьому світу було відвантажено 340 мільйонів пристроїв, що на 24% більше показників 2020-го. Експерти пов’язують таку тенденцію з активним просуванням мереж 5G, а також зниженням середньої ціни гаджетів з підтримкою цього стандарту.

Читайте також:  Середній обсяг пам'яті в iPhone все ще більше, ніж в Android

Перше місце в загальносвітовому рейтингу займає Samsung, яка реалізувала 77 мільйонів пристроїв, відвоювавши 32% ринку. Apple і Xiaomi розташувалися на другій і третій сходинці з показниками в 57 і 49 мільйонів апаратів відповідно. Четверту і п’яту позиції займають компанії OPPO і vivo.

Вперше за останні кілька років в топ-5 не потрапила HUAWEI — за даними джерела, продажі китайського виробника електроніки в першому кварталі цього року опустилися нижче позначки в 20 мільйонів пристроїв.