Авто

Honda показала близький до серійного електричний кросовер

Honda SUV e:prototype

Компанія Honda в рамках автосалону в Шанхаї представила передсерійну версію електричного кросовера. Новинка стане першим з десяти електромобілів, які марка розробить виключно для китайського ринку.

Зовні Honda SUV e: prototype нагадує кросовер HR-V третього покоління, який компанія представила в лютому 2021 року. Однак на відміну від бензинового побратима, електрокар отримав безліч світлодіодних джерел світла.

Крім передньої оптики і широких ліхтарів, кросовер прикрасили світлодіодними смугами під кромкою капота, на передньому бампері і порогах, а також світиться логотипом.

Читайте також:  Автомобіль Apple може отримати надувні бампери

Японські фахівці поки не розкривають деталей інтер’єру, а також технічних подробиць новинки. Відомо, що електричний кросовер отримає інноваційне програмне забезпечення Honda Connect третього покоління, яке дозволить електрокару дистанційно оновлювати прошивку. Крім того, “розумна” технологія здатна розпізнавати голосові команди і здійснювати покупки в Інтернеті під час руху.

Серійна версія Honda SUV e: prototype з’явиться навесні 2022 року. Кросовер, який буде доступний виключно на китайському ринку, стане одним з десяти електромобілів, які компанія буде продавати в країні в рамках стратегії по зниженню викидів вуглекислого газу.

Минулого тижня компанія Honda опублікувала першу фотографію серійної версії нового Civic. Модель одинадцятого покоління зберегла спільні з прототипом риси, проте все-таки отримало зміни в екстер’єрі.