Авто

Mitsubishi розкрила зовнішність електричного кросовера Airtrek

Mitsubishi Airtrek

Компанія Mitsubishi опублікувала два тизери свого майбутнього електрокара-кросовера Airtrek. Вже відомо, що автомобіль розроблять в Китаї спеціально для місцевого ринку спільно з Guangzhou Automobile Group (GAC). Концепт майбутньої новинки буде представлений найближчим часом на Шанхайському автосалоні, а серійна версія з’явиться у продажу до кінця нинішнього року.

Airtrek являє собою компактний кросовер, який за габаритами займе нішу між Outlander і Eclipse Cross. Судячи із зображень, від новинки не варто чекати дизайнерського прориву: вона продовжує актуальний стиль Dynamic Shield з Х-подібним оформленням передка і звуженою оптикою, який марка застосувала ще в 2017 році на шоу-каре e-Evolution.

Читайте також:  Черга на новий Land Cruiser розтягнулася більш ніж на чотири роки

Mitsubishi Airtrek

Японська компанія не розкриває багато подробиць про нову модель, але обіцяє випустити серійну версію на ринок до кінця нинішнього року. Airtrek продаватимуть тільки в Китаї, де він стане четвертим за рахунком кросовером Mitsubishi. Виробництво налагодять на спільному з GAC підприємстві.

Наступна “зелена” новинка так само не стане самостійною розробкою: її Mitsubishi створить спільно з партнером по альянсу Nissan. За інформацією, що опинилася в розпорядженні японських ЗМІ, новинка буде відноситися до сегменту кей-карів і відзначиться запасом ходу не більше 200 кілометрів. Вартість компактного електрокара складе менше двох мільйонів єн (500 тисяч гривень), а прем’єра очікується в 2022 році.

Читайте також:  Ілон Маск хотів випустити Tesla Model Y без керма. Інженери не дозволили

Джерело: CarAdvice