Авто

Mitsubishi розкрила зовнішність електричного кросовера Airtrek

Mitsubishi Airtrek

Компанія Mitsubishi опублікувала два тизери свого майбутнього електрокара-кросовера Airtrek. Вже відомо, що автомобіль розроблять в Китаї спеціально для місцевого ринку спільно з Guangzhou Automobile Group (GAC). Концепт майбутньої новинки буде представлений найближчим часом на Шанхайському автосалоні, а серійна версія з’явиться у продажу до кінця нинішнього року.

Airtrek являє собою компактний кросовер, який за габаритами займе нішу між Outlander і Eclipse Cross. Судячи із зображень, від новинки не варто чекати дизайнерського прориву: вона продовжує актуальний стиль Dynamic Shield з Х-подібним оформленням передка і звуженою оптикою, який марка застосувала ще в 2017 році на шоу-каре e-Evolution.

Читайте також:  Cadillac презентував перший у своїй історії електромобіль

Mitsubishi Airtrek

Японська компанія не розкриває багато подробиць про нову модель, але обіцяє випустити серійну версію на ринок до кінця нинішнього року. Airtrek продаватимуть тільки в Китаї, де він стане четвертим за рахунком кросовером Mitsubishi. Виробництво налагодять на спільному з GAC підприємстві.

Наступна “зелена” новинка так само не стане самостійною розробкою: її Mitsubishi створить спільно з партнером по альянсу Nissan. За інформацією, що опинилася в розпорядженні японських ЗМІ, новинка буде відноситися до сегменту кей-карів і відзначиться запасом ходу не більше 200 кілометрів. Вартість компактного електрокара складе менше двох мільйонів єн (500 тисяч гривень), а прем’єра очікується в 2022 році.

Читайте також:  Ford підготував кросовер Explorer до серйозного бездоріжжя

Джерело: CarAdvice