Політика

Резніков оцінив ймовірність вторгнення Росії

Олексій Резніков

Те, що відбувається на кордоні, на думку віце-прем’єра, є грою м’язами, яка не приведе до справжнього військового вторгнення.

Віце-прем’єр-міністр і міністр з питань тимчасово окупованих територій Олексій Резніков вважає, що повномасштабного вторгнення РФ в Україну не планує, а те, що відбувається на кордоні, є лише “грою м’язами”. Про це він заявив увечері в понеділок, 19 квітня, в ефірі ICTV.

Він зазначив, що такі висновки зробив за результатами зустрічі політичних радників “нормандської четвірки” 19 квітня.

Читайте також:  Обсяг грошових переказів в Україну почав зростати

Резніков наголошує, що мета Росії давно вже всім відома, оскільки накопичення військ – це інструмент для досягнення мети – вирішення внутрішнього порядку денного самої РФ, зважаючи на труднощі всередині країни і майбутні вибори в Державну думу.

“Сам факт, що сьогодні відбулася ця консультація – це вже позитив, тому що переговори тривають, незважаючи на удаване загострення біля кордонів. Я здивований, наскільки робочою була атмосфера переговорів радників нормандської четвірки. Наголошую: всі чотири сторони говорили про те, що треба шукати можливості припинення режиму вогню”, – заявив він.

Віце-прем’єр-міністр зауважує, що мета Росії давно вже всім відома, оскільки накопичення військ – це інструмент для досягнення мети – вирішення внутрішнього порядку денного самої РФ, зважаючи на труднощі всередині країни і майбутні вибори в Державну думу.

Читайте також:  Закон про ЗМІ: названо терміни голосування в Раді

“Друга річ – це запрошення до танцю безпосередньо США, щоб з Росією стали рахуватися і почався з ними діалог. Я не вважаю, що гра м’язами приведе до справжнього військового вторгнення в Україну”, – припустив Резніков.

Він також додав, що з боку РФ це – лише спроба продемонструвати загрозу, “яка є страшнішою, ніж сама загроза”.