Технології

Нова клавіатура Samsung працює з трьома пристроями відразу

Smart Keyboard Trio 500

Компанія Samsung готує до релізу бездротову клавіатуру, здатну підключатися відразу до декількох гаджетів одночасно. Новинка під назвою Smart Keyboard Trio 500 вже з’явилася на офіційному сайті виробника, де розкриваються її дизайн і основні характеристики.

Samsung Smart Keyboard Trio 500 здатна підключатися відразу до трьох пристроїв, перемикання між якими забезпечується спеціальними комбінаціями клавіш. На нижній частині корпусу новинки, представленої в білому і чорному колірному оформленні, розташовані нековзні накладки для зручності роботи. Габарити аксесуара складають 280,4 x 127,4 x 15,4 міліметра, вага — 412,3 грама.

Для сполучення з різними пристроями Smart Keyboard Trio 500 оснащена модулем Bluetooth 5, а за її автономність відповідають дві змінні батарейки стандарту AA. Новинка має 78 клавіш, три з яких працюють в поєднанні з кнопкою DeX, але цей режим підтримується тільки смартфонами і планшетами Samsung Galaxy під управлінням One UI 3.1.

Читайте також:  Складаний iPhone з безрамковий екраном на патентному зображенні

Вартість і дата надходження новинки в продаж на сайті Samsung не повідомляються. Очікується, що клавіатура буде представлена одночасно з новими ноутбуками Galaxy Book вже 28 квітня.

Джерело: Gizmochina