Авто

Audi показала, яким буде A6 наступного покоління

Audi a6 e-tron

Компанія Audi привезла на Шанхайський автосалон концептуальний A6 e-tron, провісника майбутнього серійного A6 нового покоління. Автовиробник обіцяє подібність до 95 відсотків.

Чотиридверний ліфтбек, або як його називають в самій компанії Sportback, став первістком Audi, побудованим на новій електричній платформі PPE (Premium Platform Electric). Концепт перевершує за габаритами актуальний A6: він довший, ширший і вищий, а розмір дисків становить 22 дюйми. Коефіцієнт аеродинамічного опору дорівнює 0,22, що лише трохи більше, ніж у Mercedes-Benz EQS (0,20).

Читайте також:  Технологический флагман Volkswagen получит новую платформу

У A6 e-tron камери замість зовнішніх дзеркал, висувні дверні ручки і особливі матричні фари, які можуть проектувати навігаційні підказки на дорогу або інформацію про заряд батареї, що залишився, наприклад, на стіну. Чи дістанеться ця технологія серійному автомобілю, в Audi не уточнюють.

Audi A6 e-tron приводить в рух двомоторна установка (по одному електромотору на передній і задній осях). Сумарна потужність електродвигунів досягає 476 кінських сил і 800 Нм крутного моменту. З місця до 100 кілометрів на годину електричний Ліфтбек розганяється менш ніж за чотири секунди.

Ємність батареї становить 100 кіловат-годин, вона забезпечує запас ходу до 700 кілометрів по циклу WLTP. Експрес-зарядка з п’яти до 80 відсотків займає близько 25 хвилин, а за 10 хвилин можна збільшити пробіг приблизно на 300 кілометрів.

Читайте також:  Mercedes-Benz зареєстрував ім'я для електричного G-Class

Дебют серійного Audi A6 нового покоління відбудеться в другій половині 2022 року, а в продаж модель надійде на початку 2023 року. Виробництво організовують на заводах в Німеччині та Китаї.

Джерело: Audi