Технології

Концепт сучасного провідника Windows 10 [ФОТО]

Windows 10

Один з користувачів сайту Reddit представив власну концепцію оновленого додатка “провідник” для Windows 10. Ідея вже привернула увагу спільноти і отримала величезну кількість позитивних відгуків звичайних користувачів.

File Explorer

Оновлений “провідник” відрізняється простотою і зручністю. Користувачеві доступні закріплені за замовчуванням елементи, а також швидкий доступ до дисків і недавніх файлів. Концепція заснована на нових системних значках з можливістю Використання тегів, що дозволяє розрізняти файли і папки, як це відбувається в macOS.

Читайте також:  Нова Chrome OS стала зручнішою і отримала корисні функції

File Explorer

Вкладки “провідника” явно перекочували з браузера Microsoft Edge і виглядають сучасно і зручно. Кількість команд в стрічці зведено до мінімуму — тільки необхідні. На бічній панелі розмістилися вкладені папки, а зверху знаходяться вкладки, як в браузері, що дозволяє користувачам Windows 10 швидко між ними перемикатися, спрощуючи навігацію всередині системи. Користувачі Reddit оцінили нову концепцію по достоїнству, обсипаючи похвалами автора з ніком Alur2020.

File Explorer

Нагадаємо, що вже в 2021 році Microsoft випустить редизайн Windows 10, відомий як Sun Valley. Він повинен наблизити операційну систему до сучасних тенденцій, але точних термінів його появи поки немає.