Авто

Mercedes-Benz пояснив відсутність камер заднього виду на новому EQS

Mercedes-Benz EQS

Глава Mercedes-Benz Ола Калленіус пояснив, чому на новому електромобілі EQS не стали міняти традиційні зовнішні дзеркала на камери заднього виду.

Бос німецької фірми заявив, що значну частину клієнтів заколисує, коли спереду знаходяться два монітори, на яких постійно відображається картинка з зовнішніх камер.

Можливе заколисування водія і пасажирів — не єдиний аргумент Mercedes-Benz проти камер, що замінюють дзеркала заднього виду. Безперервна трансляція зображень енерговитратна, і витрачена на відображення картинки енергія нівелює виграш в аеродинаміці.

Читайте також:  Dacia Spring вийде на європейський ринок з надзвичайно низькою ціною

Поки в Mercedes-Benz вважають технологію бічних камер невідповідною для легкових автомобілів, але в майбутньому до цього рішення можуть повернутися, адже “вантажний” підрозділ Daimler Trucks успішно випускає серійні тягачі з камерами замість дзеркал заднього виду.

Новому Mercedes-Benz EQS традиційні дзеркала не завадили — навіть у такій конфігурації інженерам вдалося домогтися рекордного серед масових автомобілів коефіцієнта аеродинамічного опору 0,202.

Джерело: Automotive News Europe