Авто

Зовнішність електричної Audi A6 розкрили до прем’єри

Audi A6 e-tron

Зовнішність прообразу електричної Audi A6 — концепту A6 e-tron — розкрили до прем’єри. Дебют “батарейного” седана Audi повинен відбутися на Шанхайському автосалоні 19 квітня, але витік за два дні до виставки позбавив церемонію інтриги.

Прес-служба Audi не повідомляла подробиць про майбутній електрокар – напередодні був опублікований єдиний тизер, позбавлений додаткової інформації.

Ймовірно, шоу-каром A6 e-tron німецька фірма демонструє екстер’єр майбутньої Audi A6 в кузові C9 і натякає на те, що наступник седана позбудеться двигунів внутрішнього згоряння.

Читайте також:  Автомобілі, які не іржавіють: названо найбільш надійні моделі

Можна очікувати, що нова A6 відзначиться звуженою “піксельної” світлодіодним оптикою і підсвічуванням логотипів, а форм-фактор кузова зміниться: у седана буде похилий дах в дусі ліфтбека A7. Цілком ймовірно, що серійна версія зміниться незначно: з’являться дверні ручки, а форми боковин стануть простішими.

Технічно Audi A6 e-tron навряд чи повторить седан e-tron GT-створення двох пропорційних електромобілів з однаковим форм-фактором на платформі J1 уявити складно. Схоже, A6 e-tron буде базуватися на архітектурі MEB, тобто седан виявиться близький до кросоверів Q4 e-tron.

Всі подробиці про Audi A6 e-tron фірма-виробник розкриє в понеділок, 19 квітня. Ранній показ концепту A6 e-tron може натякати на скорочення життєвого циклу актуальної A6 C8, що дебютувала в 2018 році, хоча теоретично Audi може паралельно випускати паливну і електричну моделі.

Читайте також:  Як в Європі карають за непристебнутий пасок в авто. Інфографіка

Джерело: cochespias.net