Суспільство

Рада ЄС обговорить ситуацію на Донбасі

Рада ЄС

Дмитро Кулеба запропонує низку практичних кроків для зміцнення дієвої підтримки України з боку ЄС.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба візьме участь в онлайн-засіданні Ради ЄС із закордонних справ 19 квітня. Його темою буде загострення на Донбасі і агресивні дії Росії поблизу українського кордону, повідомляє МЗС України в неділю, 18 квітня.

“Дмитро Кулеба проінформує колег з Європейського союзу про актуальну ситуацію з безпекою, запропонує низку практичних кроків для зміцнення дієвої підтримки України з боку ЄС”, – йдеться в повідомленні.

Читайте також:  В Україні понад 13 тисяч нових випадків COVID

В українському зовнішньополітичному відомстві наголосили, що “на порядку денному засідання Ради ЄС із закордонних справ за участю керівника дипломатії Європейського Союзу і міністрів закордонних справ всіх 27 держав-членів будуть перебувати питання загострення ситуації з безпекою на тимчасово окупованих територіях України і навколо кордонів нашої держави, викликаної деструктивними і агресивними діями Російської Федерації”.

Як відомо, Рада ЄС із закордонних справ – вищий орган Євросоюзу, який приймає практичні рішення та формує об’єднану позицію країн ЄС з питань зовнішньої політики і безпеки.