Технології

Незвичайна клавіатура прискорює набір тексту в 6 разів [ВІДЕО]

клавіатура

На початку квітня на Kickstarter стартував збір коштів на клавіатуру, здатну друкувати слова швидше фізичних можливостей людини. Проект відразу ж знайшов популярність і вже зібрав в кілька разів більше заявленої суми.

Людині властиво думати набагато швидше, ніж його пальці можуть набирати окремі символи. Мало того, люди звикли думати окремими словами, в той час як сьогодні жодна клавіатура не здатна надати такої можливості.

Нова CharaChorder Lite заснована на наборі текстів у вигляді акордів і здатна збільшити швидкість друку зі стандартних 40 до 250 слів в хвилину.

Читайте також:  CarDongle перетворює автомобіль в Android-комп'ютер на колесах

Ідея незвичайної клавіатури полягає в тому, що людині необов’язково набирати текст цілком, а також в правильному порядку. Як тільки будуть набрані кілька символів, система запропонує один з найбільш підходящих варіантів з найбільш поширених слів.

Наприклад, замість того щоб набирати «Привіт», буде достатньо «прв» або навіть «рпв», а система автоматично напише правильне слово. Звичайно, такий підхід вимагає звички, але потенційно це дозволяє сильно прискорити друк.

Користувачеві доступно створення власних акордів, а клавіатура сумісна з усіма популярними ОС, включаючи macOS, Windows, iOS, Android і Linux. За лічені дні збору коштів на Kickstarter CharaChorder Lite зібрала в кілька разів більше необхідної суми.

Читайте також:  Високотехнологічний браслет дозволяє чіпати віртуальну реальність

Першим спонсорам клавіатура дісталася за $ 99, проте зараз доступні пропозиції тільки за $149. Доставка повинна стартувати вже в грудні 2021 року.