Технології

iPhone 11 Pro Max рік пробув в озері і повернувся до власника

iPhone 11 Pro Max

Незвичайна історія з iPhone 11 Pro Max трапилася на Тайвані. Власник впустив смартфон в озеро, а після року, проведеного на дні, гаджет благополучно повернувся до господаря.

Рік тому Чен займався паддлбордингом на озері Сан Мун, Тайвань. Він кілька разів перекинувся, опинившись у воді, але був упевнений, що його новенький iPhone 11 Pro Max на 512 ГБ в повній безпеці, адже він заздалегідь озброївся водонепроникним чохлом за $5.

Читайте також:  Блогер розібрав AirPods 3 і порівняв їх із AirPods Pro [ВІДЕО]

Однак Чен не врахував, що тонкий ремінець може порватися. Після одного з падінь любитель гострих відчуттів виявив, що апарат вартістю понад $1000 впав у воду.

iPhone 11 Pro Max

У 2021 році острів Тайвань накрила найсильніша посуха за минулі 50 років, що призвело до осушення озера. Дивно, але гуляють по піску люди побачили смартфон і повернули його колишньому власнику. За словами Чена, він був настільки сильно схвильований, що не міг заснути кілька днів. Цікаво, що iPhone 11 Pro Max опинився в повністю робочому стані. Він заряджається і працює, хоча по виду чохла такого ніхто не очікував.

Читайте також:  Колишній співробітник Samsung: у Galaxy S22 не буде процесора Exynos

iPhone 11 Pro Max

Відомо, що глибина Сан Мун досягає 27 метрів, в той час як смартфон має захист IP68, що гарантує виживання на глибині 4 метрів протягом 30 хвилин.