Авто

Ferrari випустить електричний суперкар раніше наміченого терміну

Ferrari

Глава Ferrari повідомив акціонерам компанії, що прем’єра першого в історії італійської марки суперкара з електричною силовою установкою відбудеться раніше, ніж планувалося — вже в 2025 році.

Як повідомляє видання Automotive News Europe, в Маранелло прискорили роботи над першим в історії Ferrari повністю електричним автомобілем. Глава марки Джон Елкан в черговому звіті перед акціонерами компанії пообіцяв, що перший електросуперкар дебютує вже в 2025 році.

Про перший електричний “Феррарі” поки мало що відомо: з торішньої патентної заявки зрозуміло лише те, що це буде двомісний повнопривідний суперкар з чотирма електромоторами — по одному на кожному колесі. Подібна схема дозволить гнучко розподіляти тягу по колесах і при необхідності використовувати систему рекуперації кінетичної енергії.

Читайте також:  У Nissan з'явиться новий електрокар розміром з Juke

Однак в Ferrari при цьому не повідомляли навіть приблизну дату прем’єри електрокара, відзначаючи тільки, що перший електросуперкар в історії бренду з’явиться явно пізніше 2025 року — тому що для італійської компанії важливо не просто випустити електричну модель лише тому, що це вже зробили всі інші, а запропонувати при цьому щось дійсно нове.

Інженерів “Феррарі” категорично не влаштовував існуючий рівень розвитку технологій стосовно часу зарядки акумуляторів і запасі ходу. Ймовірно, ці проблеми вдалося тим чи іншим чином вирішити.