Авто

Виробництво найпотужнішого в світі кросовера вирішили продовжити

Dodge Durango SRT Hellcat

Незважаючи на те, що раніше Dodge оголошував про закінчення прийому замовлень на найпотужніший у світі позашляховик Durango SRT Hellcat, запланований тираж в 2000 примірників все-таки вирішено трохи збільшити.

Екстремальний кросовер Dodge Durango SRT Hellcat виробник обіцяв випустити в кількості рівно 2000 екземплярів — всі вони вже розпродані, за винятком декількох тестових екземплярів, а прийом замовлень дилерами давно зупинений.

Передбачалося, що позашляховик буде випускатися на заводі в Мічигані лише до червня нинішнього року, а збільшувати тираж компанія не збиралася навіть незважаючи на ажіотажний попит.

Читайте також:  Автомобілі Renault не зможуть розігнатися швидше 180 км / год

Тепер, як розповів в інтерв’ю виданню Dodge Garage операційний директор марки Боб Бродердорф, виробник все-таки вирішив випустити ще кілька екземплярів суперкросовера для тих, хто упустив свій шанс.

“Кожен раз, коли ви виводите на ринок автомобіль з обмеженим тиражем і при цьому плануєте побудувати менше екземплярів, ніж кількість дилерів Dodge в США, ви ризикуєте залишити безліч клієнтів вкрай незадоволеними”, — повідомив Бродердорф.

Він зазначив, що в компанії знайшли можливість запозичити кілька 6,2-літрових моторів V8 Hemi У інших моделей екстремального сімейства Hellcat, щоб забезпечити тим самим невелике збільшення тиражу надпопулярного позашляховика. Виробництво додаткових екземплярів Durango SRT Hellcat намічено на червень, але їх кількість поки залишається загадкою.