Технології

Google показала, як змінюється географія Землі [ВІДЕО]

Google Earth

Сервіс Google Earth поповнився новою функцією, що дозволяє побачити, як змінювалася поверхня планети починаючи з 1984 року. За допомогою цієї “машини часу”, можна простежити, наскільки руйнівними виявилися наслідки зміни клімату.

Щоб користувачі могли побачити, як змінилася географія Землі, Google залучила понад 24 мільйони супутникових знімків, зроблених з 1984 по 2020 рік. В результаті була створена масштабна відеомозаїка розміром 4,4 метра.

Оцінити роботу нової функції можна в онлайн-версії Google Earth, вибравши вкладку Voyager. Сервіс підготував відразу п’ять хронологічних екскурсій, присвячених зміні лісів, зростанню міст, результатам потепління і масового видобутку корисних копалин. Крім того, можна просто помилуватися «тендітною красою землі».

Читайте також:  Розумна пляшка перетворює будь-яку воду в питну

Компанія також випустила 800 відеороликів з різних куточків планети, доступних для безкоштовного скачування. Google впевнена, що такі матеріали будуть використовуватися викладачами, некомерційними організаціями і навіть політиками для наочної демонстрації зміни географії Землі з плином часу.