Технології

Найшвидші SSD 2021-го за версією популярного бенчмарка

SSD

Розробники бенчмарка Master Lu опублікували рейтинг продуктивності твердотільних накопичувачів за перший квартал 2021 року. Як відзначають фахівці, користувачі все більше віддають перевагу SSD-накопичувачам, відмовляючись від традиційних «Вінчестерів».

Найшвидшою споживчою моделлю автори рейтингу назвали терабайтний накопичувач WDBlack SN850, що підтримує стандарт PCIe 4.0. Його максимальна швидкість послідовного читання і запису становить до 7000 МБ/с і 5300 МБ/с відповідно. На другому місці знаходиться Samsung EVO 980 Pro того ж обсягу. Третю сходинку посів GALAXY Hof Pro, четверту-Samsung PM981.

Читайте також:  Facebook, Instagram і YouTube увійшли в топ «шпигунських» iOS-додатків

SSD

Замикає п’ятірку лідерів ще один накопичувач південнокорейського бренду-модель 970 EVO Plus об’ємом 500 ГБ. У числі найпопулярніших SSD також значаться пристрої, представлені компаніями Western Digital і Kingston. У сукупності з Samsung на ці три бренди припадає 44,2% частки ринку.

SSD

За даними аналітиків, частка продажів SSD-накопичувачів в споживчому сегменті зараз становить більше 75%, в той час як кількість придбаних HDD продовжує скорочуватися.

Джерело: Sohu