Авто

Відео: новий Range Rover відчувають на гоночному треку

Range Rover

У мережі з’явилося відео з випробувань Range Rover п’ятого покоління на гоночній трасі Нюрбургринг. Як і на ранніх шпигунських фотографіях, тестовий прототип повністю покритий камуфляжної плівкою, проте вже можна зробити висновок, що модернізація не привнесе істотних змін в вигляд моделі.

Про новий Range Rover відомо, що його побудують на модульній платформі MLA (Modular Longitudinal Architecture) з поздовжнім розташуванням двигуна. За попередніми даними, позашляховик буде легше попередника, що позитивно позначиться на динаміці і економічності.

Читайте також:  Новий Nissan X-Trail повністю розкрили на відео і фотографіях

Флагман Land Rover стане найбільш технічно просунутим за всю півстолітню історію моделі. Очікується, що Range Rover дебютує з гібридними установками, а пізніше в продаж надійде повністю електрична версія з батареї ємністю 100 кіловат-годин і запасом ходу до 480 кілометрів. Крім того, зі зміною покоління позашляховик додасть в розкоші, щоб скласти конкуренцію Bentley Bentayga і Rolls-Royce Cullinan.

Відео: Automotive Mike / Youtube.com

Збірку нового Range Rover організують на заводі в Соліхаллі, в модернізацію якого вже вклали близько 500 мільйонів фунтів стерлінгів. Прем’єра моделі п’ятого покоління може відбутися вже в нинішньому році, а електричний позашляховик дебютує в 2022 році.