Технології

Google Assistant навчився шукати iPhone і вручати «Оскара»

Google Assistant

Голосовий помічник Google отримав відразу п’ять нових функцій. Одна з них буде особлива корисна власникам iPhone, інші ж стануть в нагоді всім користувачам мобільних пристроїв, а також любителям перегляду щорічної церемонії вручення знаменитої кінопремії.

Одним з головних нововведень свіжої версії програми стала нова команда для пошуку загубився в квартирі iPhone. Щоб виявити гаджет, досить попросити про це голосового помічника за допомогою смарт-колонки або розумного дисплея Nest. Смартфон видасть своє місце розташування гучним сигналом, навіть якщо включений режим «не турбувати». Працює ця функція і з апаратами під управлінням Android.

Читайте також:  Передова технологія нічного бачення в дії [ВІДЕО]

Google Assistant

Крім того, замовлення їжі онлайн в додатку стало простіше — тепер віртуальний асистент автоматично заповнює контактні та платіжні дані після вибору ресторану і меню. Швидке оформлення замовлення працює тільки з партнерськими закладами, кількість яких, за запевненням Google, постійно зростатиме.

Google Assistant

Розширилися і можливості взаємодії помічника з пристроями в складі екосистеми розумного будинку. Налаштовувати виконання завдань тепер можна не тільки із зазначенням точного часу, але і просто вибравши опцію «Схід/Захід». Користувачам також стало доступно самостійне створення ланцюжків дій, активованих однією командою. Потім ці сценарії можна закріпити в форматі ярликів на головному екрані смартфона.

Читайте також:  Складаний Xiaomi Mi Mix Fold на першому фото

Нарешті, остання з нових функцій дозволить уточнювати у Google Assistant всю інформацію про головну кінопремії США, включаючи прогнози перед церемонією. Крім того, можна попросити у асистента вручити «Оскар» самому собі (пасхалка працює не на всіх мовах).

Відповідне оновлення вже доступне для скачування в деяких регіонах і найближчим часом має поширитися на всі сумісні моделі смартфонів.

Джерело: Google