Авто

Microsoft уріже можливості «машини часу» в Windows 10

Windows 10 Timeline

Продовжуючи модифікувати популярну операційну систему, Microsoft видалила з чергової збірки Windows 10 корисну можливість. Незабаром користувачі втратять доступ до більшості фішок функції Timeline, реліз якої відбувся ще три роки тому.

За допомогою тимчасової шкали Timeline власники комп’ютерів і ноутбуків під управлінням Windows 10 можуть в будь-який момент переглянути хронологію змін системи, роботи з файлами, а також відстежити додавання нових документів. Панель, що викликається поєднанням клавіш Win + Tab, забезпечувала швидкий доступ до будь-яких змін без необхідності витрачати час на пошук.

Читайте також:  Новий Nissan X-Trail: перше відео і дата прем'єри

Windows 10 Timeline

“Повернення в часі” спочатку можна було здійснювати не тільки на ПК, але і на смартфонах під управлінням iOS або Android. В історії Timeline враховувалися файли і сайти, які користувач відкривав протягом останнього місяця з кроссплатформенной синхронізацією між мобільними пристроями.

На жаль, ще в листопаді минулого року Timeline прибрали з попередньої версії Microsoft Launcher для Android. Тепер же функція недоступна і в збірці Windows 10 Insider для розробників.

Microsoft вже прокоментувала ситуацію, зазначивши, що не планує повністю «вбивати» Timeline, але істотно обмежить її можливості. Зокрема, перегляд недавно відкритих файлів і документів на комп’ютері залишиться, але синхронізація зі смартфонами більше не буде доступна.

Читайте також:  Geely випустить конкурента Tesla Semi

Джерело: The Verge