Авто

У новому Chrome буде простіше повернути випадково закриту вкладку

Google Chrome

Розробники браузера тестують нову функцію, завдяки якій можна швидко відновити випадково закриті вкладки. З її допомогою користувачі зможуть заощадити час на повторне відкриття сесії, яка перервалася без зайвих переходів по меню популярного додатка.

Згідно зі звітом інсайдерів, нововведення дозволить швидко вивести на екран спливаюче вікно пошуку зі списком як відкритих в даний момент вкладок, так і тих, які були недавно закриті.

Такий підхід істотно спростить відновлення сторінок які були закриті помилково. Зараз зробити це можна лише з журналу історії, навігація по якому займає більше часу.

Читайте також:  Власник Ferrari, рік чекав суперкар, розбив його через шість годин після покупки

Google Chrome

На думку розробників Google, нововведення доповнить функціональність пошуку по вкладках, яке було додано ще в січні. Тоді ж компанія реалізувала можливість виправляти слабкі паролі за допомогою вбудованого генератора.

Зараз нововведення доступне лише в тестовій версії браузера, але його поява в стабільній збірці очікується вже найближчим часом. Раніше представники Google відзначали, що планують випускати апдейти Chrome з найбільш значущими змінами і новими функціями не рідше, ніж раз на чотири тижні.