Технології

Інсайдер про майбутні iPhone: камера на 48 Мп і ніякого «чубчика»

Iphone

Авторитетний аналітик і інсайдер Мінг-Чи Куо поділився безліччю подробиць про нові iPhone, які вийдуть в найближчі кілька років. За його словами, Apple готує значні зміни, але ось чекати їх цього року не варто, а деякі будуть впроваджені навіть не в 2022-му.

Згідно з “передбаченнями” Мінг-Чі Куо, в 2022-му Apple відмовиться від компактної 5,4-дюймової моделі. Замість цього вийдуть два 6,1-дюймових і два 6,7-дюймових iPhone.

У цьому ж році все ж з’явиться спадкоємець iPhone 12 mini, але потім компанія припинить випуск смартфонів такого розміру.

Читайте також:  Робот Baubot замінює цілу будівельну бригаду

Аналітик запевняє, що в 2022-му топові моделі iPhone отримають 48-мегапіксельну камеру, що разом з новим об’єктивом підніме рівень мобільної зйомки «на новий рівень».

iPhone 15

Цікаво, що в iPhone 12 розмір пікселя становить 1,7 мкм, в iPhone 13 буде 2 мкм, а в iPhone 2022 року — 1,25 мкм в режимі 48 Мп і 2,5 мкм в режимі 12 Мп.

Таким чином, це буде більше, ніж в будь-якому існуючим смартфоні. Разом зі збільшенням дозволу камери з’явиться і можливість запису відео у форматі 8K.

Що ж стосується фірмової “чубчика”, то Мінг-Чі Куо переконаний, що Apple позбудеться цього елемента тільки в 2023 році, приховавши фронтальну камеру та інші датчики прямо під дисплеєм.

Читайте також:  Android 12 стане менш «жадібним» до пам'яті смартфонів

Раніше аналітик також заявляв, що в 2023-му компанія оснастить свої смартфони підекранним сканером відбитків пальців.