Авто

Автопілот Ford BlueCruise дозволить прибирати руки з керма

Ford BlueCruise

У другій половині 2021 року пікапи Ford F-150 і електричні кросовери Mustang Mach-E почнуть оснащувати трасовим автопілотом BlueCruise, який не вимагає постійно тримати руки на кермі.

Виходу системи на ринок передували понад 800 тисяч кілометрів випробувань, у тому числі по дорогах 37 американських штатів і п’яти провінцій Канади.

Трасовий автопілот BlueCruise “Форд” відносить до систем другого рівня автономності. Він працює в зв’язці з комплексом Ford Co-Pilot360, тобто вимагає наявності адаптивного круїз-контролю, режиму утримання автомобіля в центрі смуги і функції розпізнавання дорожніх знаків.

Читайте також:  Електричний Porsche Macan поділиться технологіями з Audi Q6 e-tron

При активному BlueCruise водій може прибирати руки з керма, але тільки на окремих ділянках автомагістралей, іменованих Hands-Free Blue Zones. Протяжність таких “блакитних зон” в Північній Америці зараз становить більше 160 тисяч кілометрів, і в найближчі роки це число як мінімум подвоїться.

Ford BlueCruise

Про в’їзд в “зону” водія попереджатиме синя індикація на приладовій панелі. Отримавши повідомлення, можна відпустити кермо, але поспати або почитати книгу не вийде — потрібно весь час дивитися на дорогу.

Водій повинен бути готовий в будь-який момент взяти керування автомобілем на себе, і за цим стежить спеціальна інфрачервона камера на щитку приладів. Втім, по-справжньому розслабитися не дадуть ні кадилаковский SuperCruise, ні тойотовская система Advanced Drive. У майбутньому можливості автопілота розширяться: він навчиться автоматичним міняти смугу на вимогу водія і знижувати швидкість при проходженні розв’язок.

Читайте також:  "Богдан" переміг Skoda і виходить на ринок Чехії

Запуску BlueCruise передувала інтенсивна програма випробувань, що отримала назву Mother of All Road Trips (»мати всіх дорожніх поїздок”).

За два місяці десять тестових машин (п’ять F-150 і п’ять Mustang Mach-E) проїхали більше 170 тисяч кілометрів, відвідали 37 американських штатів і п’ять провінцій Канади.

Ford BlueCruise

За словами розробників, умови водіння і особливості деяких магістралей неможливо відтворити в лабораторії, тому поїздка через весь континент — єдиний спосіб переконатися в безпеці системи.

Тепер BlueCruise почнуть встановлювати на Ford F-150 і Mustang Mach-E 2021 модельного року. Пікапам з пакетом Ford Co-Pilot360 Active 2.0 Prep запропонують просто оновити софт — це обійдеться в 600 доларів з підпискою на три роки. Повна вартість складе 600-1595 доларів за ПЗ і 995 доларів за “залізо”. У кросоверів Mustang Mach-E у версіях CA Route 1, Premium і First Edition автопілот буде йти «в базі». Решта зажадають доплатити 600-3600 доларів.

Читайте також:  В Україні хочуть підвищити штрафи за не пристебнутий ремінь безпеки

Джерело: motor1