Інтернет магазин

Популярний бізнес: Відкриваємо свій інтернет-магазин одягу

Одяг користується постійним попитом, любителі шопінгу атакують магазини кожні вихідні та святкові дні, щоб прикупити собі нові дрібнички. Але в наш час активного використання мережі Інтернет стаціонарні магазини отримали серйозного конкурента – онлайн-магазини одягу, з можливістю покупки не виходячи з дому. Це зручний, популярний і незначний бізнес став залучати безліч покупців. Як відкрити інтернет-магазин одягу? Про нього і способах його просування ми розповімо в нашій сьогоднішній статті.

Інтернет магазин

У століття високих технологій підвищилася популярність інтернет-магазинів одягу, купувати речі не виходячи з дому може будь-хто

З ЧОГО ПОЧАТИ?

У першу чергу необхідно визначитися зі стилем одягу, який Ви будете продавати. Це буде спортивний, класичний або повсякденний одяг. Може це буде одяг відомих марок з Італії та Франції, а може аналоги з дружнього Китаю. Які аксесуари будуть користуватися попитом на додаток до проданого одягу.

Як тільки підприємець позначив коло своєї діяльності необхідно приступити до оформлення своєї справи, для цього необхідно зареєструватися в якості індивідуального підприємця або відкрити ТОВ. Для інтернет-торгівлі на перших етапах найчастіше вибирають форму ПП, в якій легша і дешевша реєстрація, а також знижений податковий платіж. Вартість держмита за реєстрацію як індивідуального підприємця становить 700 гривень, що в 5 разів менше мита на ТОВ. Код КВЕД для інтернет-магазину – 47.91, «Роздрібна торгівля, що здійснюється фірмами поштового замовлення або через мережу Інтернет». Найвдалішою системою оподаткування буде спрощенка, яка дозволить скоротити турботи і паперову тяганину (6 відсотків з доходів).

ПОШУК ПОСТАЧАЛЬНИКІВ

Важливим моментом для успіху інтернет-магазину одягу буде вибір правильного постачальника, чесного і сумлінного, який не підведе з доставкою і якістю одягу. Почати пошук необхідно на спеціальних сайтах і порталах, а також зв’язатися по телефону з оптовими виробниками і невеликими фабриками. Від виробника одяг можливо купити набагато дешевше, а в оптовиків можна брати великі партії.

Якщо Ви вибираєте постачальників за кордоном, наприклад в Китаї, то краще за все знайти співвітчизників, які обов’язково займаються цим видом бізнесу. Вони допоможуть розібратися з вибором і асортиментом товару, підкажуть з транспортною компанією, але обов’язково візьмуть непогану комісію за свої послуги. Тому якщо Ви маєте мовні можливості спілкування з іноземними постачальниками, то зможете непогано заощадити.

Важливо правильно розрахувати час доставки, якщо Ви будете встановлювати терміни отримання товару під замовлення. Так як жодному клієнтові не сподобається затримка замовленого одягу.

МАГАЗИН В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Для того щоб почати свій бізнес в сфері інтернет-продажів не обов’язково відразу витрачатися на грамотний сайт з великими витратами, є можливість почати просувати свою справу в соціальних мережах. Найбільш відвідуваними соціальними мережами на даний момент в Україні є: «Вконтакте», «Однокласники» та «Фейсбук».

Інтернет магазин

Соціальні мережі – найпопулярніші майданчики для розміщення інтернет-магазинів

Для того щоб почати бізнес в соціальній мережі «Вконтакте» необхідно зареєструватися, створити співтовариство із зазначенням сфери діяльності – «Бізнес». Після цього необхідно оформити групу і заповнити альбоми товаром з описом і ціною. Для зручності клієнтів необхідно розділити товари на категорії, наприклад: сукні, костюми, брюки, верхній одяг, взуття. В інформації про групу необхідно написати всю необхідну інформацію про магазин, способи оплати та доставки.

Інтернет магазин

Інтернет-магазин в «Вконтакте» – хороший спосіб заробітку, адже аудиторія цієї соціальної мережі становить десятки мільйонів чоловік

Логотипом може послужити картинка з назвою магазину, або реальне фото людини в одязі з вашого магазину. Для того щоб залучити клієнтів у Ваш інтернет-магазин одягу необхідно запрошувати до групи людей, що підходять під аудиторію Вашого магазину. Середній вік відвідувачів мережі «Вконтакте» – 25 років, а це значить що підприємець зможе знайти безліч потенційних клієнтів.

Розкрутити групу можна декількома способами. Перший спосіб – самостійно, це довгий процес, щоденного запрошення людей у ​​власну групу, позиціонування свого інтернет-магазину за допомогою репоста і постів в інших популярних групах. Другий спосіб – накрутка за допомогою спеціалізованих програм. Спосіб ефективний, але може послужити ведмежою послугою бізнесменові, оскільки перенасичений ботами інтернет-магазин може не привернути реальних клієнтів.

Можна замовити таргетовану рекламу, яка буде відображатися в лівій стороні сторінок користувачів. Реклама складається з заголовку, зображення і невеликого тексту які повинні залучити потенційних покупців. Цей варіант просування зажадає деяких фінансових витрат, від 650 до 3 000 гривень. Оплата може здійснюватися як за переходи, так і за кількість показів.

У «Однокласниках» інтернет-магазин одягу розрахований на більш старшу категорію людей ніж «Вконтакте». Середній вік користувачів цієї соціальної мережі – 40 років. Це заможна частина людей, які можуть дозволити собі одяг різної вартості, можливо навіть продаж дорогих марок одягу та аксесуарів.

Інтернет магазин

У «Однокласниках» середній вік користувача становить 40 років, тобто це сама платоспроможна категорія людей для інтернет-магазину одягу

У кожному пості потрібно вказувати на те, яким чином можна замовити товар та контактний телефон. Якщо цього не зробити, то люди будуть ставити дурні питання і захаращувати стіну. У верху стрічки необхідно прописати правила покупок, щоб не пояснювати кожному про способи оплати, передоплату і умови доставки. Щодня поповнюйте свою групу цікавим контентом, який пов’язаний з сферою Ваших товарів, щоб залучати людей, підвищувати активність аудиторії.

САЙТ

Сайт – це головна складова успішного інтернет-магазину одягу. Наявність сайту вселяє покупцеві довіру і дозволяє автоматизувати оплату, каталог асортименту, відповіді на питання покупців. Хороший інтернет-магазин обходиться підприємцю в 50-70 тисяч гривень, в цю вартість входить движок сайту, дизайн, верстка, створення логотипу, наповнення контентом, домен та хостинг, реклама в Яндекс Директ і Google Adwords.

Не економте на текстах для сайту, дизайні і рекламі. Сайт повинен бути грамотним, з посиланнями на офіційні групи в соцмережах, контентом від професійних копірайтерів і фотографіями високої якості. Для просування необхідно позиціонувати сайт на всіх можливих форумах, популярних блогах і в соціальних мережах.

Інтернет магазин

Жоден інтернет-магазин не досягне успіху і процвітання без грамотного сайту

Щорічно оновлюйте дизайн сайту, додавайте асортимент товару, регулярно проводіть акції, підвищуйте лояльність клієнтів, щоб захопити аудиторію.

Обов’язково зробіть можливим оплату через інтернет-гаманці, за допомогою банківських карт, по реквізитах банку.

Обов’язково створіть на сайті кнопку замовлення, яка дозволить клієнту швидко замовити товар, який йому сподобався.

КОНСУЛЬТАЦІЇ КЛІЄНТІВ

Популярними видами месенджерів сьогодні є Viber і Whatsapp, за допомогою них можна цілодобово консультувати клієнтів, відповідаючи на їхні запитання. Для цього можна найняти окрему людину чи займатися консультаціями самостійно. На перших етапах Ви зможете відповідати на питання самі, але з часом кількість повідомлень буде рости, і Ви просто не встигнете відповідати кожному, а значить будете втрачати клієнтів.

Щоб у клієнтів виникало менше запитань дайте максимальну інформацію по кожному товару: фото товару з різних ракурсів, точні розміри, колір, матеріал, ціна. Це дозволить залучити клієнтів і зменшити кількість повернень.

ДОСТАВКА

Доставка – важливий інструмент інтернет-магазину, від якого залежатиме успіх проекту. Люди вже звикли замовляти речі в інтернеті, тому не очікують миттєву доставку в перебігу декількох годин або днів. Головне в цьому моменті – дотримання термінів доставки, якщо заявлено 2 години, значить доставити товар потрібно за 1 годину 59 хвилин, тоді клієнт залишиться задоволеним і обов’язково зробить повторне замовлення у вашому магазині.

Доставка товару

Доставка – важлива складова інтернет-магазину, терміни доставки обов’язково повинні дотримуватися Вашої кур’єрською службою

Доставка може бути як платною, так і безкоштовною. Підприємці звичайно не можуть дозволити взяти на себе великі витрати за доставку, і зазвичай включають її у вартість товару. Клієнту завжди приємніше отримати доставку безкоштовно або в подарунок, тому обов’язково прорахуйте вартість доставки і включіть її у вартість товару.

Створення власної кур’єрської служби необхідно тільки при досягненні стабільних обсягів продажів, інакше це буде збитковою справою. Особливо якщо кількість клієнтів ще невелика. На перших етапах можна робити це самостійно або підключаючи друзів і рідних.

ДОХОДИ І ВИТРАТИ

Для того щоб почати свою справу необхідно витратити кошти на закупівлю товару і виготовлення сайту, а також щомісяця поповнювати асортимент і оплачувати послуги кур’єрів і рекламну кампанію в інтернеті.

Перша закупівля одягу обійдеться підприємцю в 15-25 тисяч гривень, створення сайту – 50-70 тисяч. Щомісячні витрати складають 10-15 тисяч гривень.

Націнка на товар в інтернет-магазині складає від 50 до 150 відсотків, що означає що щомісячний дохід становитиме 15-30 тисяч на первинному етапі. Окупність магазину відбувається протягом 6-9 місяців.

Як ми змогли переконатися відкриття власного інтернет-магазину одягу це перспективний і високоприбутковий напрямок бізнесу, який не вимагає великих стартових витрат. Тому це хороший спосіб відкрити свою справу для підприємців-початківців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *