Авто

З’явилося відео провального краш-тесту нових Renault Logan і Sandero Stepway

Euro NCAP

Організація Euro NCAP опублікувала відео проведених напередодні краш-тестів Dacia / Renault Logan і Sandero Stepway нового покоління. Обидва автомобілі отримали ідентичні незадовільні оцінки в рейтингу безпеки.

В ході краш-тестів Euro NCAP нові Logan і Sandero Stepway випробували прямим лобовим ударом, а також зіткненням з рухомим візком на швидкості 50 кілометрів на годину.

Крім того, у автомобілів перевірили жорсткість конструкції бічної частини кузова під час бічних зіткнень об рухомий бар’єр з 50-відсотковим перекриттям, а також при ударі об стовп.

Читайте також:  Найшвидший серійний Bentley в історії: оголошена дата прем'єри

За підсумками випробувань обидва автомобілі отримали ідентичні результати. Експерти оцінили безпеку дорослих пасажирів на 70 відсотків. Діти виявилися захищені на 72 відсотки.

Електронні системи моделей здатні захистити в екстреній ситуації в 42 відсотках випадків, в той час як для пішоходів Logan і Sandero Stepway нового покоління будуть безпечні всього на 41 відсоток.

Напередодні організація Euro NCAP поділилися попередніми даними про безпеку нових Renault Logan і Sandero Stepway. Фахівці відзначили скромне оснащення іномарок технологіями безпеки, назвавши їх комплектацію терміном “без надмірностей”.

Джерело: Euro NCAP