Авто

Відео: ведучий «Руйнівників легенд» влаштував автомобільну битву в стилі «Божевільного Макса»

Руйнівники легенд

Американський телеведучий Адам Севідж, відомий за популярним телешоу “Руйнівники легенд”, опублікував на своєму Youtube-каналі черговий епізод власного серіалу під назвою Savage Builds. У новому випуску три популяризатори науки і техніки влаштували автомобільну сутичку на транспортних засобах, модифікованих в стилі серії фільмів «Божевільний Макс».

Суперниками Адама Севіджа стали Симона Герц і Лора Кампф, які публікують в мережі відео своїх незвичайних винаходів. Для участі в битві учасники обладнали свої автомобілі ланцюговими конструкціями, за допомогою яких прикріпили імпровізовані мішені. За атаку цілей блогери вирішили нараховувати очки.

Читайте також:  У Німеччині назвали ціни на бюджетний кросовер Hyundai

В якості «зброї» троє експериментаторів вибрали різні пристрої. Лора і Адам вирішили атакувати здалеку, в той час як Симона зосередилася на зброї ближнього бою. Дівчина встановила навколо своєї машини металеву конструкцію і шипами, за допомогою яких вирішила прожарювати шини суперникам.

Лора Кампф обладнала свій поліцейський Ford Crown Victoria додатковим посиленим захистом, а також навісним пристроєм, що дозволяє атакувати конкурентів на відстані.

Адам Сжвідж озброїв свій автомобіль спеціальною гарматою, що стріляє м’ячами для гольфу. Крім того, ведучий посилив конструкцію машини додатковими металевими конструкціями, які дозволили йому обороняться від тарана. Після модифікацій в стилі “Божевільного Макса” блогери вирушили на поле, де влаштували видовищну битву.

Читайте також:  Genesis X Concept - розкішний електрокар з майбутнього [ВІДЕО]

Джерело: YouTube/Discovery Australia