Технології

Apple довіряють менше, ніж Microsoft, Sony і LEGO

Apple

Аналітична компанія RepTrak оновила рейтинг репутації великих брендів на основі відгуків споживачів. Незважаючи на популярність своєї техніки, компанія Apple не увійшла навіть в топ-10 опублікованого списку, а найвищий «індекс довіри» отримала компанія, яка не має відношення до цифрової техніки.

RepTrak

RepTrak провела аналіз даних про репутацію, зібраних в період з грудня 2020-го по січень поточного року. Індекс довіри до компаній оцінювався на базі опитувань споживачів та висвітлення в ЗМІ за такими показниками, як продукти та послуги, інновації, ефективність, управління та робочі місця. Десятка лідерів рейтингу виглядає наступним чином:

  1. LEGO
  2. Rolex
  3. Ferrari
  4. Bosch
  5. Harley-Davidson
  6. Canon
  7. Adidas
  8. Walt Disney Company
  9. Microsoft
  10. Sony
Читайте також:  Google звинуватили в стеженні за геолокацією користувачів Android

Незважаючи на порівняно високу оцінку (74,9 бала з 100 можливих), Apple поступилася багатьом техногігантам, включаючи Microsoft, Google, Intel і Samsung. При цьому торгова імперія Amazon зайняла лише 92-е місце, а репутація Facebook на цей раз взагалі не дозволила соціальній мережі потрапити в топ-100.

Аналітики RepTrak також відзначили ставлення до брендів з боку різних вікових груп. Найбільш скептично до великих компаній ставилися наймолодші представники соціуму, в той час як старші покоління давали брендам більш стриману або позитивну оцінку.