Технології

Що нового в третій бета-версії Android 12?

Google Android 12

Ще до офіційного виходу бета-версії Android 12 свіжа збірка прошивки потрапила в руки журналістів. У своєму звіті вони розповіли про головні нововведення чергової тестової збірки популярної мобільної ОС, і продемонстрували їх роботу.

Одним з найпомітніших змін Android 12 beta 3 стало спеціальне меню, яке дозволяє визначитися зі сценарієм захоплення зображення при створенні скріншота. Користувач може вибрати або видиму частину дисплея, або весь екран.

Google Android 12Google Android 12

Крім того, розробники продовжують працювати над функцією App Pairs, що дозволяє об’єднувати додатки в пари, які цілком заповнюють всю площу екрану. У новій “беті” реалізована можливість швидкого масштабування по подвійному тапу на розділовій смузі, а також додаткове меню з пріоритетами для вікон.

Читайте також:  У YouTube Premium з'явилася нова корисна функція

Для виклику голосового асистента Google Assistant користувачі тепер можуть утримувати кнопку живлення апарату-додатковий елемент управління більше не потрібно. Покращено був і пошук віджетів, який став більш компактним. Власники планшетів отримали можливість розміщувати вікна двох додатків поруч в альбомній орієнтації. Крім того, поповнився список стандартних емодзі.

Google Android 12

Розробники Google розширили функціональність меню Wi-Fi, перейменувавши розділ в “Інтернет” і доповнивши його пунктами швидких і стартових налаштувань. Нововведення торкнулися і “Центр управління”, панель регулювання гучності, а також штатну анімацію при згортанні програми і закритті списку встановлених додатків в додатковому меню Android і при прокручуванні.

Читайте також:  MyEye Pro допомагає людям з вадами зору читати і розпізнавати все навколо

Нарешті, в системі з’явився ряд косметичних змін у вигляді більш товстої смуги регулювання яскравості, перейменованих пунктів меню, заборони доступу до буфера обміну, і контролю повідомлень в системі. У новій бета-версії Android також є відразу два додаткових пункти, за допомогою яких можна обмежити доступ додатків до будильників, нагадувань і медіафайлів.

Джерело: xda-developers