Технології

iPhone 13 з діагональною камерою засвітився на CAD-рендерах

iPhone 13

У мережі з’явилися зображення майбутнього флагмана Apple, які імовірно були отримані з оригінальних 3D-моделей. Особливістю представленого на інсайдерських рендерах смартфона стало нетипове для серії розташування датчиків основної камери.

Судячи з опублікованих зображень, ключовою відмінністю iPhone 13 від попередника може стати розташування сенсорів тильного модуля — вони розташовані відносно один одного по діагоналі.

iPhone 13

Крім того, змінено розміщення сенсорів TrueDepth І Face ID, а розмовний динамік «переїхав» ближче до верхньої рамки дисплея.

Читайте також:  Рекордний політ бензиново-електричного дрона [ВІДЕО]

Інсайдери припускають, що така конструкція дозволить Apple оснастити гаджет подвійною фронталкою. За наявною інформацією, в серії iPhone 13 апаратний лідар буде як і раніше доступний тільки в Pro-версіях смартфона.

iPhone 13

Мережеві інформатори також повідомляють про можливе використання в складі пристрою 120-герцового дисплея і ширококутної камери з апертурою f/1.5.

Очікується, що поставки нових 5-нанометрових чіпів Apple A15 Bionic для iPhone 13 почнуться вже в кінці травня 2021 року. Анонс нової серії смартфонів американської компанії імовірно відбудеться у вересні 2021 року.