Авто

Kia розсекретила зовнішність оновленого Cerato

Оновлений Kia K3

Kia розсекретила дизайн Cerato, який пережив оновлення в середині життєвого циклу. Зміни, яким піддалися екстер’єр і салон моделі з рестайлінгом, можна розглянути на прикладі південнокорейського варіанту – К3. Поки опубліковані тільки зображення: технічні подробиці марка приберегла для повноцінної прем’єри, наміченої на кінець квітня.

З оновленням автомобіль обзавівся переоформленим передком: на зображеннях видно інший бампер і більш вузька решітка радіатора, яка тепер з’єднана з блок-фарами. У них вбудовані поворотники, що нагадують частину малюнка оптики у Kia K5, і дві пунктирні лінії денних ходових вогнів. Повітроводи змінили форму на трикутну, а їх обрамлення стало більш рельєфним.

Читайте також:  Bugatti відреставрувала і продала перший Veyron Grand Sport

Оновлений Kia K3

Задній бампер в Kia також підретушували, а ось ліхтарі серйозно оновлювати не стали: змінився лише малюнок, який вторить пунктирним ходовим вогням. Останній штрих-новий логотип Kia, позбавлений овальної рамки.

Оновлений Kia K3

Архітектура салону майже не змінилася, а ось його наповнення освіжили: екран мультимедійної системи виріс в діагоналі з восьми до 10,25 дюйма, а за кермом з новою емблемою видно цифрова приладова панель того ж розміру. Крім цього, класичний “ручник” замінили за мініатюрний перемикач, праворуч від якого видно підстаканники іншої форми. Показана на зображенні двоколірна обробка-теж нова.

Підтвердженої інформації про моторну гаму новинки все ще немає. У седана може з’явитися варіант з “розумною механікою” iMT (Intelligent Manual Transmission) – гібридом механічної коробки передач і автомата.

Читайте також:  Українські школярі їздитимуть на автобусах ЗАЗ

Прем’єра Kia K3 відбудеться до кінця квітня, а варіанти для інших ринків – Cerato і Forte – компанія представить пізніше.