Статті

Особливості посівних робіт та вирощування озимого ріпаку

Ріпак

Ріпак – це культура, яка користується популярністю в сільському господарстві. З нього виробляють олію, а також згодовують пагони тваринам. Рослину вводять в комбікорм.

Особливості вирощування озимого ріпаку

Існує озимий та яровий ріпак, які відрізняються своїми властивостями, деякими особливостями росту.

Озимий ріпак https://lnzweb.com/rape рекомендовано сіяти на полях, на яких до цього були однорічні злакові культури, наприклад, пшениця або жито. Ідеальний варіант, якщо після цього не збирали солому, а подрібнювали та залишали на полі, як добриво. Ріпак полюбляє ґрунт з гарним дренажем, але не терпить високого вмісту піску.

Ріпак

Під час посівних робіт використовують зерна великого розміру. Перед посівними роботами насіння обробляють антибактеріальними розчинами, щоб уникнути зростання умовно-патогенних мікроорганізмів, запобігти появі хвороби.

Роботи не здійснюють завчасно, щоб не утворилася велика кількість кореневої маси. Культура, через ранні посівні роботи, може хворіти, бояться холоду. Рекомендовано починати посівні роботи за три місяці до настання холодів. Ідеальні умови – це кінець серпня або початок вересня. На сайті lnzweb.com є багато товарів для сільського господарства.

Сфера застосування олії з ріпаку 

Ріпак – це основна рослина для виготовлення олії, яка коштує дуже дешево, може замінити велику кількість інших жирів у харчовій промисловості.

Олія з ріпака

Використання олії з ріпаку:

  • Кав’ярні та ресторани швидкого харчування. Ця олія значно дешевша інших різновидів, тому її використовують для обсмажування м’ясних та борошняних виробів, у відділах швидкого харчування.
  • Технічна олія – це джерело отримання біологічного палива. Її часто використовують для заправки спеціальних машин та техніки, які працюють на паливі, що не викидає в навколишнє середовище велику кількість токсичних компонентів.
  • Олія багата ненасиченими жирними кислотами, в її складі є омега-3 та омега-6 кислоти. Також міститься 22 сполуки, які корисні для організму, проте не виробляються в ньому.
  • Олію використовують для дитячого харчування, завдяки легкості.
  • Речовину використовують при лікуванні різних захворювань, пов’язаних з обміном речовин. Вона не підвищує холестерин, тому дозволена пацієнтам з гіпертонією та підвищеною концентрацією холестерину в крові.
  • Олію використовують в кондитерському виробництві, для виготовлення пісочного печива, випічки бісквітів.

Олія використовується в якості сировини для виготовлення косметичних засобів. З неї готують мило, миючі засоби, шампуні, косметику. Справа в тому, що засіб має приємний аромат, добре зволожує шкіру. Ріпак використовують як сидерат, перед засіванням злакових культур. Вважається, що саме цю рослину варто сіяти перед пшеницею та житом.

*На правах реклами