Технології

Другий дисплей у iPhone 13 на реалістичному концепті [ВІДЕО]

Iphone 13

Задовго до анонсу ентузіасти продемонстрували очікуваний дизайн гаджета у форматі 3D-анімації. Крім того, в неофіційному ролику засвітився і інший аксесуар бренду — ще не анонсована гарнітура віртуальної реальності.

Згідно з численними звітами інсайдерів, головним завданням Apple при розробці аксесуара стало забезпечення оптимальної ергономіки корпусу новинки. Це необхідно, щоб навіть при тривалих сесіях, проведених в шоломі доповненої або віртуальної реальності, Користувач не відчував втоми або дискомфорту.

Очікується, що VR-гарнітура Apple може з’явитися в 2022 році за ціною близько $1000. Що стосується iPhone 13, то на концепті чітко фігурує додатковий дисплей на тильній стороні — нещодавно схоже рішення застосувала Xiaomi при створенні флагманського Mi11 Ultra. Реліз гаджета, по всій видимості, традиційно відбудеться у вересні.

Читайте також:  Microsoft Edge отримає зворотний пошук по зображенню

Подібний елемент імовірно дозволить відстежувати актуальні повідомлення і переглядати іншу необхідну інформацію, або використовувати мініатюрний екран в якості видошукача для зйомки селфі на основну камеру.