Технології

Siri проговорилася про наступну презентацію Apple

Siri

Схоже, що цифровий помічник Siri не вміє тримати свій віртуальний язик за зубами. Якщо задати йому правильне питання, то можна дізнатися точну дату презентації нових продуктів Apple. І станеться це вже зовсім скоро.

Якщо запитати у Siri “When is the next Apple Event?” (“Коли наступна презентація Apple?”), віртуальний асистент тут же відповідає, що трапиться це наступного вівторка, 20 квітня, в Apple Park. Сама компанія ніяких офіційних анонсів не робила, а на відповідному сайті компанії поки немає ніякої інформації про майбутній захід.

Apple

Як очікується, Квітнева презентація буде присвячена запуску нових продуктів. Зокрема, Apple може показати iPad Pro з mini-LED-дисплеєм і процесором A14X, оновлений iPad mini і трекер для пошуку речей AirTag. Також є ймовірність, що компанія представить нову телеприставку з потужним залізом і навушники AirPods третього покоління.

Читайте також:  Незвичайна клавіатура прискорює набір тексту в 6 разів [ВІДЕО]

Раніше Apple анонсувала дати проведення віртуальної конференції для розробників WWDC 2021, де будуть представлені iOS 15 та інші оновлення фірмових ОС.