Авто

Перший масовий автомобіль Hyundai відродили у вигляді електрокара

Електричний концепт Hyundai Pony

Hyundai показала концепт, який являє собою сучасну інтерпретацію Hyundai Pony – першого масового автомобіля марки. Таким чином компанія відзначила відкриття нового клієнтського центру в південнокорейському Пусані. Відроджений Pony побудований на базі історичної моделі, але відрізняється від нього дизайнерськими штрихами і повністю електричною силовою установкою.

Передня оптика шоу-кара зберегла історичну форму, а ззаду з’явилися “піксельні” ліхтарі-подібні вже зустрічалися на концепті 45, який переродився в серійний кросовер Ioniq 5, і мінівені Staria. При створенні автомобіля дизайнери Hyundai також черпали натхнення в зовнішності Pony.

Читайте також:  В Європі дебютував оновлений Jeep Compass

Електричний концепт Hyundai Pony

Салон автомобіля переробили, але постаралися зберегти оригінальне розташування елементів і їх форми. До легендарного хетчбеку відсилають обрамлення приладової панелі, трьохспицеве кермо (у концепту він усічений знизу) і форма центрального тунелю. Параметри силової установки шоу-кара в Hyundai тим часом не розкривають.

Електричний концепт Hyundai Pony

Ретроелектрокар випущений в єдиному екземплярі і не піде в серію. До 27 червня його можна побачити в Hyundai Motorstudio в Пусані.

На початку квітня Hyundai представила два футуристичних шоу-кара, які відображають її уявлення про міську мобільність в епоху постпандемії. Чотиримісний шаттл M. Vision X оснащений стеклами-дисплеями, а двомісний M. Vision POP – відсіком для смартфона в кермі, який перетворює гаджет в частину кокпіту.

Читайте також:  Mercedes-Benz зареєстрував ім'я для електричного G-Class

Джерело: yang_gu_rum / Instagram