Стажі

10 кращих стажувань за кордоном

Пошуковик освітніх програм StudyQA зібрав найбільш привабливі стажування, на які ви ще встигнете подати заявку. У списку — німецький парламент, ООН, Google і ще сім гідних організацій.

1. NN Investment Partners

Студенти-магістри, що спеціалізуються на фінансах, знайомі з програмуванням і роботою з базами даних, запрошуються на стажування у велику голландську інвестиційну компанію. Пройшли відбір будуть працювати 36 годин на тиждень і отримувати зарплату в розмірі 600 євро в місяць.

Дедлайн: заявки приймаються до тих пір, поки не буде знайдено необхідну кількість стажистів.

Дізнатися детальніше →

2. ArtsLink Five

П’ятитижневе стажування для тих, хто працює у сфері мистецтва. Пройшли відбір зможуть розширити свої знання про американському мистецтві, познайомитися з іншими талановитими учасниками програми, а також попрацювати над власним проектом і отримати зворотній зв’язок. Кандидати повинні написати кілька невеликих есе, а також надати приклади власних робіт. Організатори програми оплачують перельоти, проживання, а також інші витрати протягом п’яти тижнів.

Дедлайн: 15 жовтня.

Дізнатися детальніше →

3. OSCE Research Fellowship

Парламентська асамблея ОБСЄ два рази в рік набирає 8-9 стажистів для роботи над науковими проектами та іншої допомоги. Одна з вимог — інтерес до політики на пострадянському просторі. Заявки подаються заздалегідь: для початку стажування найближчої зими необхідно відправити документи до 1 жовтня. Стажери будуть працювати у Відні або Копенгагені.

Дедлайн: 1 жовтня.

Дізнатися детальніше →

4. ACTED Internship

Велика неурядова організація ACTED шукає стажера для проекту в Тунісі, присвяченого гуманітарній допомозі жителям Лівії. Стажер буде брати участь у створенні комунікаційної стратегії, а також взаємодіяти зі спонсорами та писати звіти. Оплачуються витрати на харчування та проживання, а також надається невелика стипендія.

Дедлайн: 24 червня.

Дізнатися детальніше →

5. Рада з прав людини ООН

Стажування в Раді з прав людини проходить два рази в рік: з січня по червень та з липня по грудень. Кандидати повинні вільно володіти принаймні двома з офіційних мов ООН, а також знати на середньому рівні англійську і французьку.

Дедлайн: 30 вересня.

Дізнатися детальніше →

6. Internationales Parlaments-Stipendium

П’ятимісячна програма (з 1 березня по 31 липня) для випускників університетів, що відмінно знають німецьку мову. Включає в себе лекції, семінари, майстер-класи, а також роботу в апараті одного з депутатів німецького Бундестагу. Всього в програмі щорічно беруть участь понад 120 стажерів з десятків країн світу.

Дедлайн: 30 червня.

Дізнатися детальніше →

7. Всесвітня торгова організація

СОТ набирає студентів і випускників на короткострокове (до 24 тижнів) стажування протягом усього року. Стажери отримують стипендію в розмірі 60 швейцарських франків на день. Кандидати повинні мати ступінь бакалавра, а також закінчити як мінімум перший рік навчання за магістерською або аспірантською програмою.

Дедлайн: заявки приймаються протягом всього року.

Дізнатися детальніше →

8. Médecins Sans Frontières

Médecins Sans Frontières набирає стажерів для роботи за різними спеціальностями (комунікації, HR та іншим) у Нью-Йорку. Стажери будуть отримувати зарплату в розмірі 11 доларів на годину, проте повинні самі знайти і оплатити проживання. Робота не вимагає медичної освіти, проте інтерес з гуманітарної допомоги та медицини необхідний.

Дедлайн: 18 серпня.

Дізнатися детальніше →

9. UNESCO Institute for Lifelong Learning

Короткотермінове стажування (1 місяць) для кандидатів, які мають досвід роботи у сфері освіти або державного управління. ЮНЕСКО покриває всі витрати учасників, а також надає робоче місце та доступ до бібліотеці інституту для роботи над власними проектами.

Дедлайн: 15 червня.

Дізнатися детальніше →

10. Google

Одна з найвідоміших компаній світу шукає студентів, які навчаються за бакалаврськими або магістерськими програмами в області комп’ютерних наук, для проходження стажування в одному з американських офісів. Стажування триватиме 12-14 тижнів. Перевага віддається тим студентам, які планують закінчити університет вже в 2018 році.

Дедлайн: 16 червня.

Дізнатися детальніше →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *