Технології

Створено двигун для далеких космічних польотів. Поки в теорії

Космічний корабель

Створено теоретичну модель космічного двигуна майбутнього. Пристрій приводиться в рух завдяки технології термоядерного синтезу, а джерелом палива виступить дейтерій. За словами вчених, такий механізм дозволить людству досліджувати віддалені куточки Всесвіту.

Вчені впевнені, що розробка двигунів на сонячних елементах неефективна, оскільки для збільшення швидкості будуть потрібні гігантські дзеркала.

Зробити новий прорив дозволить Direct Fusion Drive (DFD) – двигун, здатний доставити людину до Нептуна всього за 10 років. Теоретична швидкість агрегату буде досягати 44 км / с, що вище найбільш перспективних електромагнітних двигунів.

Читайте також:  Розумна ручка точно визначає якість м'яса і риби за 15 секунд

Ідея була запропонована вченими з Прінстонської лабораторії фізики плазми та відділення Прінстонських супутникових систем. Дослідники вважають, що двигун виявиться ефективніше всіх сучасних систем за рахунок термоядерної енергії, в якій головну роль виконає ізотоп водню — дейтерій.

Автори не заперечують, що в даний час розробка не вийшла за межі теоретичного аналізу і створення концептуального дизайну. Однак вони впевнені, що агрегат здатний генерувати достатню тягу для подолання великих відстаней за короткі відрізки часу.