Технології

Інсайдер: нові планшети Xiaomi отримають NFC і процесори Snapdragon

Xiaomi

За даними мережевих інформаторів, компанія готує до випуску нову серію планшетів. Очікується, що в неї увійдуть відразу три пристрої, можливі специфікації яких вже засвітилися в мережі. Відмінною рисою прийдешніх новинок стануть просунуті апаратні характеристики, включаючи процесори Snapdragon 8xx.

За наявною інформацією, дві з трьох моделей з кодовими номерами K81, K81A і K82 будуть побудовані на базі мобільної платформи Snapdragon 870, а більш доступний гаджет оснастять чіпом Snapdragon 860.

Читайте також:  Конкурент Apple Watch від Google на якісних рендерах

Xiaomi

Всі три пристрої повинні отримати підтримку безконтактної оплати за допомогою NFC-модуля, стереодинаміки, функцію бездротової зарядки, а також 120-герцевие дисплеї.

Крім того, новинкам Xiaomi приписують до чотирьох датчиків основної камери з максимальною роздільною здатністю 48 мегапікселів у флагманській версії, і 12 Мп у більш доступних модифікацій. Молодша модель планшета імовірно отримає акумулятор ємністю 12 400 мАг.

Xiaomi

Повідомляється, що всі три гаджети будуть представлені в рамках фірмової серії Mi Pad, проте дата презентації і ціна новинок поки невідомі.

Джерело: Twitter