Технології

Дані 1,3 мільйона аккаунтів Clubhouse злили в даркнет

Clubhouse

На одному з хакерських форумів була опублікована база даних облікових записів соцмережі Clubhouse. Творці сервісу вже прокоментували ситуацію – і заявили, що злому як такого не сталося. Проте у відкритому доступі опинилися особисті дані більш ніж мільйона користувачів.

Згідно з джерелом, в злитому архіві можна знайти ідентифікатори власників акаунтів, їх імена, дескриптори Twitter і Instagram, кількість підписок, дату створення облікового запису, а також контакти, які відіслали запрошення на реєстрацію.

Експерти відзначають, що в базі не містяться паролі та адреси електронної пошти. Відразу після появи інформації про доступність архіву представники Clubhouse заявили, що повідомлення про злом сервісу не відповідають дійсності, а вся зазначена інформація і так загальнодоступна для користувачів програми.

Читайте також:  Власники iPhone 13 скаржаться на агресивний "шумодав". Рішення поки що немає

Раніше, на початку квітня, в мережу витекли дані 530 мільйонів облікових записів Facebook, а через ще п’ять днів суспільним надбанням стала публічна інформація 500 мільйонів профілів LinkedIn.