Авто

Kia розпочала продаж найдешевшого 7-місцевого кросовера

Kia Sonet

Фірма Kia почала продажі найдешевшого 7-місного кросовера-трирядний Sonet вийшов на ринок Індонезії, де коштує від 200 до 296 мільйонів рупій (від 373 120 до 552 640 гривень). Вмістити сім чоловік в чотириметровому позашляховику вдасться, тільки якщо двоє з них діти, але місця в багажнику не залишиться зовсім.

Kia Sonet-субкомпактний передньопривідний кросовер для країн, що розвиваються; першим ринком для моделі була Індія, а тепер Sonet дістався до Індонезії. За габаритами індонезійський Sonet порівняємо з Renault Sandero: довжина — 4120 міліметрів, колісна база — 2500 міліметрів.

Читайте також:  Geely готує заміну седану Emgrand 7: нові фотографії

Салон трирядного Kia Sonet

Щоб вмістити в салоні три ряди сидінь, конструкторам довелося змінити форму підлоги багажника, а суцільний задній диван замінити складається в пропорції 60/40. За офіційними даними на галерці можуть розміститися люди зростом не вище 160 сантиметрів, але судячи з фотографій, навіть підліткам на третьому ряду буде тісно.

З іншого боку, доплата за знімний диван з двома «зайвими» місцями становить всього 6,5 мільйона рупій (35 тисяч рублів), а компромісів по оснащенню така місткість не передбачає. Технічна начинка незмінна у всіх Індонезійських Kia Sonet: 115-сильний (144 Нм) бензиновий «атмосферник» об’ємом 1,5 літра поєднується з 6-швидкісною «механікою» або варіатором.

Читайте також:  Автомобілі BMW сповіщатимуть про камери на дорогах

Kia Sonet задуманий, як “глобальний” кросовер, і після Індії та Південно-Східної Азії модель напевно з’явиться в Європі в зміненому вигляді.