Авто

Електричний «Мустанг» заглючив і не включається

Ford Mustang Mach-E

Власники Mustang Mach-E масово повідомляють про проблему з новим електрокаром. Як виявилося, навіть при повній зарядці автомобіль не зсувається з місця. Виною всьому баг у фірмовому програмному забезпеченні.

Багато покупців не довіряють розумним електромобілям, вважаючи, що акумулятори не так надійні, як перевірені роками бензинові аналоги. Здається, подібна думка цілком має право на життя, адже частина нових Mustang Mach-E відмовляються заводитися. Ford підтвердила проблему, але поки ефективного рішення немає.

Читайте також:  Представлений гібридний кросовер Huawei

Проблема криється в невеликій 12-вольтової свинцево-кислотної батареї, що забезпечує харчуванням електроніку автомобіля. Вона заряджається від основного літій-іонного акумулятора і теоретично не пов’язана з запуском двигуна.

Ось тільки система побудована таким чином, що при мінусовій погоді батарея замерзає, а з нею стає недоступна можливість завести машину. Власники автомобіля повідомляють, що у фірмовому мобільному додатку FordPass в цьому випадку йдеться про знаходження автомобіля в режимі «глибокого сну».

Ford підтвердив наявність проблеми і в якості тимчасового рішення пропонує не припиняти зарядку автомобіля під час його прогріву. При цьому компанія зазначила, що причина криється в програмному забезпеченні модуля управління трансмісією.

Читайте також:  Mercedes-Benz зареєстрував ім'я для електричного G-Class

За запевненнями автовиробника, тільки невелика кількість з майже 7000 одиниць випущених електрокарів схильна до цієї проблеми. Вказується, що виправити баг за допомогою оновлення ПЗ неможливо і потрібно тільки відвідування спеціалізованого салону.

Джерело: theverge.com