Технології

PentaLock робить велосипед некерованим для злодіїв

Крадіжка ровера

Датські інженери розробили новий протиугінний захист для велосипедів. Інженери запевняють, що вона перевершує всі існуючі аналоги і відрізняється високою надійністю, не дозволяючи нормально використовувати чужий байк.

Більшість систем захисту від викрадення велосипеда засновані на механічних пристроях, будь-яке з яких можна видалити за допомогою потужних кусачок.

Ідея PentaLock полягає в інтеграції всередину велосипеда спеціального механізму, який робить його некерованим. Передбачена версія як для електричних, так і для звичайних моделей, а захисна система буде безпосередньо поставлятися великим виробникам.

Читайте також:  Робот замінює людей на сезонну роботу в садах [ВІДЕО]

Кожен власник велосипеда із захистом отримає невеликий Bluetooth-брелок, що блокує нижній кронштейн і шатуни велосипеда. Коли транспортний засіб залишає зону дії брелока, лунає звуковий сигнал на 100 децибел.

Крім того, в електробайках відключається вся електроніка. Перші велосипеди з технологією захисту з’являться вже у вересні 2021 року. Очікується, що це підвищить їх ціну на $100-160.

Джерело: pentalock