Авто

Новий Porsche Cayenne перетвориться в електромобіль

Porsche Cayenne E-Hybrid

Новий Porsche Cayenne перетвориться на електромобіль, повідомляє видання Autoweek, посилаючись на неназваних інсайдерів. Тотальну електрифікацію кросовера пояснюють призначенням колишнього керівника програми електрокарів Porsche Штефана Векбаха на посаду куратора проекту «четвертого» Cayenne.

Посада керівника проекту Cayenne стала вакантною після того, як Porsche покинув Манфред Харрер — німець перейшов в Apple і допомагатиме IT-гігантові створювати перший електромобіль.

Призначення Штефана Векбаха на пост куратора нового Cayenne де факто підтверджує перетворення кросовера в електромобіль, вважають джерела Autoweek. У самій фірмі Porsche визнають швидку електрифікацію модельного ряду-до 2030 року електромоторами оснастять 80 відсотків модельної лінійки. Однак у січні представник марки заявив AutoExpress, що рішення про майбутнє Cayenne ще не прийнято.

Читайте також:  В Україні введуть нові тести для отримання водійських прав

Вважається, що електричний Porsche Cayenne розділить платформу PPE з Taycan і “батарейним” Macan EV, але дебют кросовера четвертого покоління навряд чи відбудеться раніше 2024 року.

Справа в тому, що актуальний Cayenne випускається з 2017 року, і поки модель не пережила навіть плановий рестайлінг. Не можна виключати, що в середині десятиліття електричний Cayenne не замінить бензинову версію, а дебютує на додаток до неї.

Найближчою електричною новинкою Porsche стане “батарейна” версія Macan-компактний кросовер обіцяють показати до кінця року. Як мінімум два роки електромобіль Macan буде випускатися паралельно з однойменним бензиновим кросовером.

Джерело: Autoweek.com