Авто

Hyundai поки не буде знімати з виробництва асиметричний хетчбек

Hyundai Veloster

У минулому році продажі моделі Hyundai Veloster впали майже вдвічі, проте корейці поки не збираються припиняти випуск асиметричного хетчбека, хоча асортимент доступних версій буде помітно скорочений.

Популярність Hyundai Veloster в 2020 році впала майже вдвічі — компанії вдалося реалізувати всього 7581 екземпляр асиметричного хетчбека в порівнянні з 12 849 автомобілями роком раніше.

Це призвело до появи чуток про те, що Veloster вже в нинішньому році знімуть з виробництва і 2021 модельний рік стане для неї останнім. Однак, як повідомляє видання Car & Driver з посиланням на Hyundai, неординарний хетчбек поки нікуди не дінеться і залишиться в модельному ряду марки принаймні на 2022 модельний рік.

Читайте також:  Renault розкрила бюджетний седан, який прийде на зміну Logan

Правда, асортимент пропонованих версій буде істотно скорочений – в даний час Veloster випускається в модифікаціях 2.0, 2.0 Premium, Turbo R-Spec, Turbo і «зарядженої» N.

Поки рано говорити про те, які версії хетчбека будуть зняті з виробництва, але топовий 275-сильний Veloster N явно залишиться в модельному ряду — в минулому році він якраз переніс невелике оновлення, отримавши роботизовану коробку передач 8DCT з двома «мокрими» зчепленнями і вісьмома передачами, а також систему N Grin Shift, яка на 20 секунд підвищує тиск турбонаддуву, забезпечуючи тим самим семивідсотковий приріст крутного моменту — 378 Нм замість 353. До “сотні” Veloster N з “роботом ” розганяється за 5,6 секунди.