Політика

GMC пояснив, чому пікап Hummer EV потужніший за позашляховик

GMC Hummer EV SUV і GMC Hummer EV Pickup

Головний інженер GMC розповів, чому представлений на минулих вихідних електричний позашляховик Hummer EV SUV, незважаючи на загальну з пікапом платформу, отримав силову установку меншої потужності.

З технічної точки зору GMC Hummer EV в кузові універсал багато в чому повторює однойменний пікап, але відмінності все-таки є — наприклад, силова установка позашляховика розвиває 842 кінських сили, хоча пікап може похвалитися 1014 силами.

Чому так вийшло, пояснив в інтерв’ю виданню Muscle Cars & Trucks головний інженер проекту Hummer EV в компанії GMC Аль Опенхайзер.

Читайте також:  Ірак має намір вивезти своїх громадян із Білорусі

Справа в тому, що у Hummer EV SUV на 227 міліметрів коротше колісна база, що укупі зі зменшеним заднім звисом робить позашляховик на 508 міліметрів коротше в довжину, ніж пікап. Це означає, що в ньому залишилося фізично менше місця для тягової батареї, що неминуче впливає на потужність силової установки.

За словами Опенхайзера, інженери могли б встановити в Hummer EV SUV батарею такого ж розміру, що в пікапі Hummer EV, але це зменшило б простір в салоні і багажному відсіку, тому від подібного рішення в підсумку відмовилися.

“Відверто кажучи, ми не шкодуємо, що у позашляховика залишилося всього лише 842 кінських сили. Не дуже-то багато двигунів внутрішнього згоряння можуть похвалитися такою потужністю”, – додав головний інженер. Крім того, зменшення габаритної довжини і звисів позашляховика має свої переваги з точки зору прохідності.