Технології

Конкурент Apple Watch від Google на якісних рендерах

Google Pixel Watch

Після довгих років очікувань і численних витоків розумний годинник Google можуть вийти вже в цьому році. Відомий інсайдер Джон Проссер, який поки ще не заслужив особливої довіри опублікував якісні зображення першого годинника в лінійці Pixel.

За словами Проссера, у нього є офіційні зображення годинника, який створений самою Google, але він не може ними поділитися, щоб не розкрити свого інформатора. Замість цього були створені рендери, які повністю розкривають дизайн гаджета.

Читайте також:  Кількість вірусів для macOS збільшилася на 1100%

Згідно наданої інформації, годинник з кодовою назвою Rohan будуть круглими і з вкрай мінімалістичним дизайном. Тонкий металевий корпус плавно переходить в дисплей, прикритий округленим склом.

З фізичних елементів управління є лише одна кнопка, виконана у вигляді заводний головки, як у класичних годинників і Apple Watch. Судячи з усього, її можна буде крутити для взаємодії з інтерфейсом.

Ніякі технічні характеристики Pixel Watch не розкриваються, також інсайдер не повідомляє і терміни презентації пристрою. Швидше за все, Google представить годинник восени разом з новим Pixel 6.