Авто

Geely випустить конкурента Tesla Semi

AD21

Виробник комерційної техніки Farizon Auto, що входить до складу Zhejiang Geely Holding Group, в середині 2021 року представить магістральний тягач на електротязі, який буде конкурувати з Tesla Semi. Рендери машини опублікував у Твіттері автомобільний журналіст Грег Кейбл.

За словами Кейбла, зображення тягача з внутрішнім індексом AD21 їм отримані від одного з постачальників автокомпонентів. Машина розроблена з урахуванням вимог європейських клієнтів і буде представлена в середині року.

Читайте також:  Дрег-гонка: новий Volkswagen Golf R проти Mercedes-AMG A 45 S

AD21

Продажі електричного AD21 під брендом Farizon почнуться до кінця 2021-го. Ніяких технічних характеристик поки немає, і навіть дальність ходу вказується лише як «значна».

Правда, відомо, що тягач отримає багатомоторну силову установку — Tesla Semi, наприклад, оснащений чотирма електричними силовими модулями. Крім того, AD21 буде підтримувати «гарячу» заміну батареї, тобто власники машин в Китаї зможуть скористатися фірмовими свап-станціями Geely Technology Group.

AD21

На рендерах видно повністю закрита панелями платформа з “сідлом”, а значить AD21 похвалиться і непоганим коефіцієнтом опору повітрю.

Футуристична новинка стане флагманом лінійки Farizon, в якій вже присутні кілька моделей на електротязі і магістральний тягач M100, що використовує в якості палива метиловий спирт. Робочий об’єм його метанолового двигуна – 12,54 літра. Агрегат видає 460 кінських сил і відповідає екологічному класу ЄВРО-6.

Читайте також:  Mercedes-Benz представив подовжену версію нового C-Class

Джерело: Greg Kable