Авто

Купе Bentley Continental GT3 перевели на біопаливо

Bentley Continental GT3

Компанія Bentley представила купе Continental GT для змагань Pikes Peak International Hill Climb. Спорткар заснований на кільцевому Continental GT3, підготовлений за вимогами класу Time Attack 1, в якому виступають сильно доопрацьовані серійні машини, а в якості палива використовує суміш з біосировини.

У Bentley не приховують, що їдуть на «Пайкс-Пік» за третім рекордом. Попередні два встановив Рис Міллен: в 2018-му на Bentayga з двигуном W12 6.0 він став найшвидшим в класі Production SUV (серійні кросовери), а в 2019-му за кермом купе Continental GT показав найкращий час в Time Attack 2 Production (серійні легковики).

Читайте також:  Кожен п'ятий власник електрокарів повертається назад до автомобілів

Bentley Continental GT3

Цього року Міллен побореться за рекорд в класі Time Attack 1 і спробує поліпшити досягнення Porsche GT2 RS Clubsport (9:36.559).

Автомобіль для цього підібраний відповідний. Ним виявився не серійний Continental GT, а кільцевий GT3, причому його бітурбодвигун V8 4.0 потужністю близько 550 кінських сил працює на біопаливі.

Очевидно, мається на увазі суміш Esso Renewable Racing Fuel від ExxonMobil, на яку з цього року перевели гоночні Porsche. Крім цього, дводверка Bentley отримала масивний спліттер, що поліпшує притиск до дороги, розвинені «крильця»-канарди і величезне антикрило.