Авто

Chevrolet анонсував випуск першого електричного пікапа

Тизер Chevrolet Silverado

Президент концерну GM анонсував випуск першого в історії марки Chevrolet пікапа з електричною силовою установкою — ним стане модель Silverado, побудована на новій платформі.

Американська компанія Chevrolet офіційно підтвердила розробку першого в своїй історії електричного пікапа – він отримає назву Silverado, однак це не означає, що GM просто замінить двигун внутрішнього згоряння на однойменній моделі поточного покоління на електричну силову установку.

Електричний “Сільверадо”, як і пікап GMC Hummer EV, буде побудований на новій модульній платформі Ultium і випускатися буде там же, де і соплатформенний “Хаммер” — на модернізованому заводі Factory Zero в Детройті.

Читайте також:  Kia готує новий Sportage до виходу на ще один ринок

У першому тизері пікапа GM не показав навіть його силует-тільки шильдик з назвою моделі з акцентом на букву Е, традиційно символізує електрику.

З характеристик озвучений тільки розрахунковий запас ходу на повному заряді батареї-400 миль, або 644 кілометри. Електричний Ford F – 150 EV, який традиційно вважається головним суперником майбутнього Chevrolet Silverado, як очікується, на одній зарядці зможе подолати на 100 миль менше.

“Chevrolet візьме все те, що покупці так люблять в Silverado, а також багато іншого, і зробить з цього електричний пікап, який сподобається як приватним, так і комерційним клієнтам”, — заявив президент General Motors Марк Ройс. І додав, що продукція заводу Factory Zero «змінить світ і ставлення людей до електромобілів».