Авто

BMW не буде випускати п’ятидверний M4

BMW M4

Компанія BMW поки не збирається випускати п’ятидверну версію моделі М4 нового покоління з традиційною назвою Gran Coupe, щоб не створювати конкуренції з седаном М3.

Хоча BMW ще не презентувала модель 4-Series Gran Coupe нового покоління, після прем’єри купе М4 з’явилися чутки, що баварці готують і його п’ятидверну версію в кузові ліфтбек. Однак, як розповів виданню BimmerToday менеджер проекту M3/M4 Роберт Пілсл, про це поки не може бути й мови. Принаймні, найближчим часом.

Причина цілком прозаїчна – М4 Gran Coupe був би занадто схожий на соплатформенний седан М3, відрізняючись від нього лише лінією даху і наявністю п’ятої двері. Тому компанія вирішила натомість зосередитися на розробці принципово нових моделей — наприклад, майбутнього універсала M3 Touring.

Читайте також:  В Україні аферисти придумали нову схему з євробляхами і розмитненням: як не попастися

Кілька років тому баварці розділили седан і купе 3-Series на дві окремі моделі, виділивши дводверки в нове сімейство 4-Series. Втім, через деякий час BMW повернула задні двері купе четвертої серії, додала п’яті двері і назвала ліфтбек Gran Coupe.

Баварці представили моделі M3 і M4 у вересні минулого року: обидві новинки отримали дизайн в стилі нової «четвірки» з величезною решіткою радіатора, що займає майже всю фронтальну частину. Крім того, автомобілі отримали більш рельєфний капот, дах з посиленого вуглеволокном полімеру і два фірмових відтінку кузова.