Наука

На Землю можуть повернутися динозаври. Компанія Ілона Маска заявила про готовність зайнятися цим

Динозаври

При цьому фахівці мають намір не просто відродити динозаврів, а вивести нові їх види.

Заснована Ілоном Маском американська нейротехнологічна компанія Neuralink може не зупинитися на одній лише розробці імплантованих нейрокомп’ютерних інтерфейсів і засобів їх установки в мозок, але і зайнятися виведенням нових видів тварин. Причому найбільший інтерес для Neuralink представляють давно вимерлі динозаври.

Співзасновник Neuralink Макс Ходак на своїй сторінці в сервісі мікроблогів Twitter заявив, що потенційно компанія готова зайнятися створенням парку Юрського періоду, в якому мешкали б різні види динозаврів. З одним лише застереженням-мова йде не про відродження існуючих раніше видів, а про виведення нових динозаврів.

Читайте також:  Виявилося, що земна кора охолоджується з різною швидкістю

“Ймовірно, ми могли б, якби захотіли, створити Парк Юрського періоду. Його мешканці не були б генетично автентичними динозаврами, але, можливо, 15 років селекції та генної інженерії дали б нам нові суперекзотичні види. Біорізноманіття видів – це цінність, важливо зберігати його. Але не варто зупинятися тільки на цій роботі. Чому б нам цілеспрямовано не спробувати створити нову різноманітність?” ,- написав Ходак у своєму мікроблозі.

При цьому співзасновник Neuralink не став конкретизувати, чи займається вже компанія подібною роботою і чи планує взагалі розвивати свою діяльність в зазначеному напрямку. Поки Neuralink лише продемонструвала громадськості свиней з мозковими імплантатами Neuralink, а Ілон Маск заявив про піддослідну мавпу, на якій тестується технологія управління комп’ютером за допомогою сигналів мозку.