Авто

Skoda Octavia вперше отримала спортивну версію Sportline

Ліфтбек Skoda Octavia Sportline

Skoda Octavia вперше обзавелася версією Sportline, яка відрізняється декором екстер’єру і салону, адаптивною підвіскою, особливими колісними дисками і доповненим списком асистентів. Виконання доступне як для ліфтбека, так і для універсала, і пропонується з широкою палітрою двигунів: від бензинових моторів до підключається силової установки і версії на газі.

Що стосується декору екстер’єру, то Skoda Octavia Sportline повторює інші моделі Skoda в тому ж виконанні. Модель відрізняється від стандартної невеликим переднім сплітером і заднім спойлером, рамкою решітки радіатора, дифузором і написом Skoda на п’ятій двері, виконаними в чорному кольорі. Передні крила відзначені шильдиками з назвою версії.

Читайте також:  Автомобілі Renault не зможуть розігнатися швидше 180 км / год

Ліфтбек Skoda Octavia Sportline

За замовчуванням така “Октавія” комплектується 17-дюймовими легкосплавними колісними дисками Pulsar з полірованим чорним покриттям. За доплату можна “перевзути” автомобіль в диски Vega розмірністю 18 дюймів або в 19-дюймові Taurus з лінійки Sportline.

Фотографій інтер’єру чеська марка не надала, але зазначила, що він побудований на виконанні Style. Для спортивної версії передню панель обробили тканиною і прикрасили декоративними смугами в чорному кольорі Piano Black. Сидіння з підголівниками обшиті “дихаючим” тришаровим матеріалом ThermoFlux, на трьохспицевому кермі є емблема Sportline, а в дзеркало заднього виду інтегрований порт USB-C для відеореєстратора.

Octavia Sportline в Європі запропонують з декількома варіантами силових установок потужністю від 115 до 204 кінських сил, переднім або повним приводом. Дволітровий “дизель” TDI можна замовити в одному з трьох варіантів форсування – 115, 150 або 200 сил. У середній і» топової “версіях для нього доступні семидіапазонний “робот” DSG і повний привід. 1,5-літровий мотор TSI, що видає 150 сил, поєднується з опціональною DSG і доступний у складі «помірно-гібридної» установки. Також є дволітровий турбомотор TSI на 190 сил і економічна версія G-TEC на природному газі, що розвиває 130 сил. Найпотужніший варіант – гібридна система з віддачею 204 кінські сили.

Читайте також:  Chevrolet зменшить потужність Corvette на 27 кінських сил

В якості додаткового оснащення для “Октавії” доступна адаптивна підвіска DCC (Dynamic Chassis Control) з 15 режимами, яка підлаштовує характеристики демпфірування під дорожнє покриття. Також за доплату можна укомплектувати автомобіль системою захисту пасажирів Crew Protect Assist, яка знижує ризик травм при ДТП, системою запобігання зіткнень, помічником при маневруванні і подушкою безпеки між сидіннями водія і пасажира.

Джерело: Skoda